Szukaj

System lokalizacji pojazdu GPS

System lokalizacji pojazdu GPS

MSE GPS to stały monitoring i pełna kontrola kosztów utrzymania pojazdów.


Więcej szczegółów


999,00 zł brutto

System MSE GPS to zintegrowane rozwiązanie działające w oparciu o technologię lokalizacji satelitarnej GPS oraz naziemną infrastrukturę telefonii komórkowej.

W pojeździe instalowany jest lokalizator GPS, który gromadzi m.in. dane o położeniu, prędkości.

Informacje o pojazdach i pracownikach przekazywane są za pośrednictwem sieci telefonii komórkowej do Centrum Danych MSE.

Dokładna lokalizacja prezentowana jest na bieżąco na elektronicznej mapie w Panelu Operatora. Do obsługi systemu wystarcza standardowa przeglądarka WWW, nie ma konieczności instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania. Wszystkie istotne informacje dostępne są również w formie czytelnych raportów i zestawień.

Modułowa struktura i szerokie możliwości konfiguracji pozwalają z powodzeniem dostosować system MSE GPS zarówno do potrzeb mniejszych firm, posiadających kilka pojazdów, jak i przedsiębiorstw dysponujących rozbudowaną flotą i dużym zespołem pracowników mobilnych. 

 

Panel operatora jest podstawowym narzędziem wykorzystywanym przez użytkowników systemu. Dostęp do systemu zabezpieczony jest przy pomocy unikalnej nazwy użytkownika i hasła. Z poziomu przeglądarki internetowej użytkownik ma możliwość śledzenia pojazdów na interaktywnej mapie, generowania raportów na podstawie danych zgromadzonych przez system oraz odbierania i wysyłania komunikatów do pracowników mobilnych. 

                      

Dla kogo ?

 

MSE GPS to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich firm wykorzystujących w swoim działaniu flotę pojazdów służbowych, zarówno osobowych, dostawczych jak i ciężarowych. Elastyczność systemu pozwala na wykorzystanie go również do monitoringu pojazdów specjalistycznych oraz maszyn rolniczych i budowlanych.

Nasz system to nie tylko skuteczny monitoring i śledzenie pojazdów, lecz także nowoczesne narzędzie pozwalające efektywnie zarządzać zleceniami i czasem pracy kierowców, a także przedstawicieli handlowych oraz innych pracowników mobilnych. To optymalne rozwiązanie do planowania, koordynowania działań logistycznych, organizacji i kontroli pracy.


Dzięki MSE GPS będą Państwo mogli lepiej wykorzystać posiadane pojazdy, kontrolować pracowników, a przede wszystkim jeszcze skuteczniej realizować założone cele biznesowe. 


Kontrola floty pojazdów i działań pracowników mobilnych, czy też nadzór nad parkiem maszyn budowlanych stwarza wiele sytuacji kryzysowych, takich jak np.:

 

  • Ryzyko kradzieży pojazdu lub ładunku.
  • Przekroczenie wyznaczonej prędkości, wysokości obrotów silnika lub poboru mocy.
  • Odłączenie zasilania lokalizatora.

 

W takich przypadkach jedynie natychmiastowa reakcja pozwala skutecznie zneutralizować zagrożenie. Szybkość działania uzależniona jest przede wszystkim od prędkości przekazania informacji właściwym osobom. Dzięki Pakietowi „Alarmy SMS!” znacząco skracamy i automatyzujemy proces powiadamiania o sytuacjach kryzysowych.
Informacje przekazywane są natychmiast, bezpośrednio na telefony komórkowe osób odpowiedzialnych za rozwiązanie problemu.
Szerokie możliwości konfiguracji pozwalają dostosować ustawienia alarmów do specyficznych wymogów każdego przedsiębiorstwa.

Przykład 1

Firma ABC pozostawia koparkę co noc na placu budowy. Teren placu budowy jest oznaczony w systemie jako „strefa bezpieczeństwa”. W przypadku próby kradzieży koparki, czy też wywiezienia jej z placu budowy, osoba odpowiedzialna za park maszynowy dostaje alarm SMS z informacją o opuszczeniu strefy bezpieczeństwa przez koparkę. Powiadamia odpowiednie służby, a w Panelu Operatora śledzi na bieżąco pozycję koparki.

Przykład 2

Firma JKL zajmuje się przewozem kruszywa do budowy dróg. Ciężarówki z kruszywem jeżdżą z kopalni na teren budowy drogi. Określając "strefę bezpieczeństwa" jako teren kopalni, odpowiednią trasę i teren budowy drogi możemy np. zapobiec rozładunkom części kruszywa w innych miejscach.

Przykład 3

Kierowca ciężarówki w firmie transportowej XYZ zgodnie z normami i polityką firmy zobowiązany jest nie przekraczać określonej prędkości. Jest to podyktowane zarówno kwestiami bezpieczeństwa pracownika, pojazdu i przewożonego ładunku, jak i ekonomiką eksploatacji, czyli zmniejszeniem zużycia paliwa i samego auta. Przestrzeganie zasad jest na bieżąco śledzone i raportowane przez system, jednak w przypadku niektórych pracowników konieczne jest zastosowanie bardziej restrykcyjnego systemu kontroli. Alarmy o przekroczeniu prędkości i/lub obrotów przekazywane są natychmiast do osoby nadzorującej kierowcę. 

 

 

 

Tu możesz sprawdzić jak działa:

 

Login: demo

Hasło: demo

 

 

Koszt modułu wraz z montażem 999 zł umowa na okres 12 m-c.

Abonament miesięczny 35 zł brutto ( płatne za rok z góry )