Szukaj

Czujnik ultradzwiękowy Exus UD-08 czarne oczka

Czujnik ultradzwiękowy Exus UD-08 czarne oczka

Czujnik UD-08 posiada płynną regulację czułości. Daje to możliwość zastosowania go do każdych warunków geometrycznych kabiny pojazdu. Charakteryzuje się dużą stabilnością pracy, ponieważ posiada wbudowany wewnętrzny stabilizator napięcia zasilającego.....

Więcej szczegółów


30,00 zł brutto

2171

Czujnik ultradźwiękowy jest urządzeniem montowanym prawie do każdego autoalarmu. UD-08 produkujemy na automatach FUJI , co bezpośrednio wpływa na podniesienie jakości tego produktu. Korzystamy z najwyższej jakości nadajnika i odbiornika, a dodatkowo oferujemy ruchome głowice w dwóch kolorach. Kolor szary do tapicerek w odcieniach szarości i czarny do zdecydownie ciemnych wnętrz pojazdów.
Czujnik UD-08 posiada płynną regulację czułości. Daje to możliwość zastosowania go do każdych warunków geometrycznych kabiny pojazdu. Charakteryzuje się dużą stabilnością pracy, ponieważ posiada wbudowany wewnętrzny stabilizator napięcia zasilającego, a częstotliwość pracy 40kHz stabilizowana jest kwarcem. Przewody mikrofonów posiadają zakończenia w odmiennych kolorach. Pozwala to unikać pomyłek podczas montażu. Kolorem czerwonym oznaczony jest nadajnik, a kolor biały to odbiornik.


Dane techniczne:


Wymiary centralki w mm 50x29x14
Napięcie zasilania 9-15V
Pobór prądu w czasie czuwania ok.10mA
Pobór prądu w czasie wzbudzenia ok. 18mA
Temperaturowy zakres pracy -35C do +80C
Sygnał wyjściowy stan masy max 30mA
Czas impulsu wyjściowego 0,8s

 

Gwarancja 12 m-c