Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dpfmse/public_html/classes/MySQL.php on line 34
CB radia - Multi Serwis Elektronik

Szukaj

 

 

Posiadamy zaplecze serwisowe, odpowiednie oprzyrządowanie, a dzięki niemu potrafimy profesjonalnie dobrać i zestroić każdy zestaw CB.

Każdy kto do nas trafi, otrzyma profesjonalną usługę. Wraz z klientem dobierzemy odpowiednie radio oraz antenę CB. Doradzimy odpowiednie miejsce montażu anteny.

Czy to będzie antena montowana na stałe czy montowana na wysięgniku czy na klapie bagażnika, a może magnesowa, zawsze schowamy przewód antenowy i poprowadzimy go w samochodzie tak aby nie był widoczny. Nie tolerujemy prowizorek. 

    

Po zakończonym montażu zestroimy CB antenę aby współczynnik SWR decydujący o jakości odbioru i nadawania zawsze był w maksymalnie optymalnych warunkach z wykorzystaniem pełnych parametrów zestawu.

Od wielu lat koszt strojenia anteny to tylko 20,00 zł.

Obsługujemy TIR-y, autobusy, busy i samochody osobowe. Posiadamy duże miejsce parkingowe.

      


       

Za pomocą odpowiednich uchwytów montażowych spełnimy wymagania każdego klienta co do miejsca montażu anteny. Na lusterku, relingu lub na klapie bagażnika, każdą antenę zamontujemy według życzeń klienta. Oczywiście doradzimy aby wybrane miejsce było odpowiednie i nie kolidowało z innym osprzętem pojazdu.

Radio CB możemy schować w kieszeni 1DIN, w schowku lub podłokietniku, tak aby było jak najmniej widoczne dla potencjalnego złodzieja.

    

 

 

 

 

Tak więc jeśli chcesz:

 

- zakupić sprzęt CB, radio, antenę

- zamontować CB radio, CB antenę

- zestroić antenę CB

- domontować zewnętrzny lub wewnętrzny głośnik CB

- zamontować odpowiedni uchwyt

- schować przewód od anteny

- zamontować wtyczkę zapalniczki do CB radia

- naprawić uszkodzone radio CB

- naprawić uszkodzoną antenę CB

- zdiagnozować usterkę w sprzęcie CB

 

musisz koniecznie nas odwiedzić - my gwarantujemy, że nie będziesz zawiedziony(-a)