Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dpfmse/public_html/classes/MySQL.php on line 34
Alarmy - Multi Serwis Elektronik

Szukaj

 

 

Chcesz dobrze zabezpieczyć swój samochód ?

Zadzwoń lub przyjedź do nas.

 

pilot, alarmy, bankowozy, przystosowaneOd 1997 roku montujemy i serwisujemy autoalarmy, immobilizery, zamki centralne oraz inne zabezpieczenia. Jako jedyni w Krakowie oraz na terenie województwa małopolskiego posiadamy autoryzację PIMOT* jako zakład montażowy oraz kontroli autozabezpieczeń przeciwkradzieżowych (ZKAP). Zabezpieczamy samochody osobowe i ciężarowe oraz bankowozy i samochody przystosowane do przewozu wartości pieniężnych. Wystawiamy certyfikaty sprawności zabezpieczenia dla ubezpieczalni. Posiadamy wypracowane standardy i nie zamierzamy ich zmieniać tylko dlatego, by za wszelką cenę być najtańszymi na rynku, kosztem jakości. Po naszym montażu nawet autoryzowany serwis nie wie, gdzie prowadzone są wiązki alarmu, syreny, immobilizera. Dla potwierdzenia naszej wysokiej jakości usług na większość zabezpieczeń udzielamy pisemnej 5-letniej gwarancji. Nasza kadra to wykwalifikowani pracownicy odbywający na bieżąco szkolenia by ich wiedza zawsze nadążała za szybko rozwijającą się technologią.
 

 

Montujemy tylko urządzenia z certyfikatami, uznawane przez towarzystwa ubezpieczeniowe. 
Na terenie Krakowa i okolic uruchamiamy samochody w których uszkodził się alarm, immobilizer a kierowca nie może kontynuować jazdy. Wystarczy jeden telefon a w ciągu godziny ktoś od nas zjawi się by uruchomić Państwa pojazd.

 

Oprócz tradycyjnych zabezpieczeń montujemy urządzenia do odnajdywania samochodów po kradzieży. Jednym z takich urządzeń jest moduł Guard System. Jest to autonomiczny system wraz z własnym zasilaniem, nie podłączony do instalacji elektrycznej pojazdu - bardzo ważne przy gwarancji producenta.
Moduł zamontowany nie wysyła żadnych sygnałów na zewnątrz pojazdu więc żadne skanery nie są w stanie go wykryć. Dopiero po interwencji telefonicznej klienta moduł jest pobudzany do pracy i wysyła sygnał lokalizacyjny. Odpowiednie służby reagowania odnajdują samochód z dokładnością większą od GPS-u. Co najważniejsze, w miejscach takich jak garaż blaszak, kontener stalowy, podziemny garaż w centrum handlowym gdzie tradycyjny GPS nie działa, moduł Guard System poradzi sobie bez problemu, gdyż nie jest oparty na technologii GPS.  Ubezpieczyciele na zamontowany Guard System oferują maksymalne rabaty w ubezpieczeniu AC a Państwo otrzymują spokojny sen.

 

Jesteśmy przedstawicielem uznanych marek takich jak:


  • TYTAN
  • PROXIMA
  • SEO
  • SILICON
  • META
  • MAGICAR
  • SAFECAR
  • ATM
  • STER

 


* PIMOT - Przemysłowy Instytut Motoryzacji