Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dpfmse/public_html/classes/MySQL.php on line 34
Koszty wysyłki - Multi Serwis Elektronik

Szukaj

 

 

Dostawa

1. Staramy się tak realizować dostawę, aby Kupujący otrzymał towar w ciągu 1-2 dni DPD od chwili wpłynięcia zamówienia, o ile podczas potwierdzenia zamówienia, nie zostanie podany inny termin dostawy. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie można dotrzymać terminu dostawy kupujący jest o tym natychmiast informowany. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności z tytułu następstw związanych z opóźnieniem w dostawie.

2. Przed odebraniem przesyłki należy koniecznie sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w trakcie transportu lub nie było otwierane ( stan taśm firmowych ). W przypadku uszkodzeń należy sporządzić protokół wraz z kurierem, który dysponuje stosownym drukiem.

3. Możliwy jest osobisty odbiór towaru w naszej siedzibie w Kraków ul. Wielicka 44 B.

Płatność

1. Płatności można dokonać za pobraniem ( płatność dokonywana jest u kuriera lub listonosza ) lub dokonać przedpłaty na konto przelewem tradycyjnym lub płatnościami.pl ( w przypadku wyboru formy płatności prze portal płatności.pl będzie doliczana prowizja w wysokosci 3% )

2. Opłata za dostawę w przypadku przedpłaty na nasze konto wynosi - 18,00 zł brutto DPD.

3. Oplata za dostawę w przypadku pobrania wynosi 24,00 zł brutto DPD.

4. Wszystkie paczki wysłane firmą DPD są ubezpieczone. 


5. Maksymalna waga 1 paczki to 30,00 kg DPD.