Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dpfmse/public_html/classes/MySQL.php on line 34
Polityka prywatności - Multi Serwis Elektronik

Szukaj

 

Informacje zbierane przez Multi Serwis Elektronik s.c.


Multi Serwis Elektronik s.c. zbiera dane osobowe. Dane osobowe są informacjami, które umożliwiają Twoją identyfikację i pozwalają nam na skontaktowanie się z Tobą w trybie online lub offline. Są to takie informacje, jak Twoje imię i nazwisko, adres e-mail, adres korespondencyjny, numery telefonów (łącznie z numerami telefonów komórkowych).

 

Zgoda użytkownika


Korzystając witryny internetowej Multi Serwis Elektronik s.c.  lub przekazując nam dane osobowe, użytkownik wyraża zgodę na gromadzenie, wykorzystywanie i ujawnianie swych danych osobowych w sposób wskazany w niniejszych zasadach oraz we wszelkich stosownych deklaracjach prywatności obowiązujących na poziomie krajowym.

Jeżeli użytkownik nie wyraża zgody na gromadzenie, wykorzystywanie i ujawnianie swych danych osobowych w sposób wskazany w niniejszych zasadach (oraz we wszelkich stosownych deklaracjach prywatności obowiązujących na poziomie krajowym lub na poziomie konkretnej witryny sieci Web), zobowiązany jest powstrzymać się od korzystania z witryn internetowych Multi Serwis Elektronik s.c.

 

Oto sposoby, jakich używa Multi Serwis Elektronik s.c.  do zbierania danych.


  • Dane, które nam dostarczasz.   Otrzymujemy od Ciebie zarówno dane osobowe, jak i nieosobowe z chwilą, gdy rejestrujesz się, aktywujesz lub wnioskujesz o produkt (włączając w to produkty w wersji próbnej) czy usługę, gdy tworzysz dane uwierzytelniające do logowania, gdy wysyłasz nam e-mail, dzwonisz do nas lub piszesz na nasz adres pocztowy, lub też gdy wypełniasz i przesyłasz jakikolwiek formularz na naszej stronie, gdy współdziałasz z nami przez platformy mediów społecznościowych.
  • Sklep internetowy Multi Serwis Elektronik s.c. jest prowadzony bezpośrednio przez naszą firmę. Dane przetwarzamy zgodnie z zapisami niniejszej polityki prywatności. Nie udostępniamy żadnych danych.
  • Narzędzia automatycznego zbierania danych (łącznie z „ciasteczkami”).  Gdy komunikujesz się z nami, uzyskujesz dostęp do stron internetowych oraz produktów Multi Serwis Elektronik s.c.   poprzez przeglądarkę internetową, aplikację lub innego klienta, nasze serwery automatycznie zbierają i zapisują pewne dane.  Narzędzia te sprawiają, że Twoja wizyta na naszej stronie będzie łatwiejsza, bardziej skuteczna i wartościowa dzięki rozpoznaniu Twojego powrotu na stronę.

 

Przechowywanie danych osobowych


Firma Multi Serwis Elektronik s.c.   przechowuje dane osobowe zgromadzone za pośrednictwem witryn internetowych Firma Multi Serwis Elektronik s.c. dopóki są niezbędne dla celów dostarczania usług, produktów i informacji, o jakie użytkownik wnioskuje lub w sposób dozwolony przepisami obowiązującego prawa.

Udostępnianie danych osobowych.
Firma Multi Serwis Elektronik s.c.  nie udostępnia nikomu żadnych danych osobowych. Wszelkie dane pozostają wyłącznie w zasobach danych firmy.

 

Obowiązujące przepisy prawa. 

 

Możemy ujawnić Twoje dane osobowe, aby podporządkować się stosownym przepisom i postępowaniom prawnym czy też nakazom sądowym i/lub ustanawiać albo egzekwować nasze prawa bądź też bronić się przed roszczeniami prawnymi. 

Dzieci i rodzice.

Witryny internetowe Multi Serwis Elektronik s.c.   zasadniczo nie są przeznaczone dla osób poniżej 18 roku życia. Multi Serwis Elektronik s.c.   świadomie nie namawia ani nie gromadzi danych osobowych o dzieciach za pośrednictwem swych witryn internetowych, z zastrzeżeniem zakresu dozwolonego obowiązującymi przepisami prawa. Jeżeli dziecko użytkownika przekaże dane osobowe a użytkownik chciałby wnioskować o ich usunięcie z naszych rejestrów, może to zrobić korzystając z mechanizmów przekazywania opinii dostępnych w poszczególnych witrynach internetowych Multi Serwis Elektronik s.c.  lub pisząc na adres Multi Serwis Elektronik s.c.  ul. Wielicka 44 B, 30-552 Kraków